Bildes


Balvu ezers-6

Kontakti

www.laivot.lv

E-pasts: laivot@inbox.lv

Tālr.: +371 22151577  /Evija/

Atrašanās vieta:
Gulbenes novads, Litenes pag. "Aizupieši"

Laivas apraksts

Kanoe "BEAVER"

BeaverLaivošanai kanoe laivā "BEAVER" ir pietiekoši daudz vietas ģimenei un līdzpaņemtajam ekipējumam. Kanoe laivai ir bumbierveida forma, tādējādi tā ātri nostabilizējas pēc svārstīšanās uz sāniem. Divas gaisa kabatas gādā par to, lai laiva pēc apgāšanās pati apgriežas atpakaļ. Ērti sēdekļi no neilona auduma pār koka rāmīti ir novietoti tā, lai būtu iespējams airēt gan sēžot, gan uz ceļa stāvot. Beaver kanoe nav smaga, tādēļ to ir samērā viegli pārvietot, transportēt. Laivas celtspēja – 300 kg, pilna massa – 28 kg.

Kanoe "ALBA"

ALBAKanoe Alba ir faktiski, divvietīga laiva, kurā ērti var novietot līdzi esošās mantas (laivā ir vieta diviem pieaugušajiem un bērnam). Piemērota ģimenēm ar bērniem. Laivai piemīt labas ātruma īpašības un laba manevrētspēja. Laivas sēdekļu karkass ir izgatavots no koka, ar auduma sēdvietu. Laivas celtspēja – 250 kg, pilns laivas svars – 38 kg.

Smailīte "Perception VISTA"

Perception VISTADivvietīgā smailīte "Perception VISTA" ir ideāli piemērota laivošanai īsiem ģimenes braucieniem, kā arī gariem ekspedīciju laivu braucieniem. Šai laivai ir pietiekoši liela celtspēja – 300 kg, laivas pilna massa – 41 kg. Laivā ir ērti sēdekļi, kas labi atbalsta muguru, un apvienojumā ar platu, un stabilu laivas korpusu dod drošības izjūtu uz ūdens. Smailītei var pievienot arī bērnu sēdeklīti, kas stiprinās pie jau esošā sēdekļa.

Kajaks "Perception Carolina"

Perception CarolinaVienvietīgs, ērts ātrgaitas kajaks ar labu stabilitāti uz ūdens. Celtspēja – 160 kg, pilns laivas svars – 26 kg.